درباره ما

به ایران MD خوش آمدید!

با پیشرفت فناوری و اینترنت حجم گسترده ای از اطلاعات متنوع در دسترس ماست. حالا با یک جستجو پاسخ پرسش هایمان را پیدا می کنیم و برای هر پرسش، پاسخ های متنوعی در منابع مختلف درج شده است.

اما در این میان مشکلاتی نیز وجود دارد. یکی از آنها اطمینان به صحت اطلاعات ارایه شده است. به خصوص در حوزه سلامت و پزشکی. چرا که با جان و سلامت انسان ها سروکار دارد. در اینترنت با حجم زیادی از اطلاعات نادرست هم مواجه ایم که توسط افراد غیر متخصص ارایه شده اند. علاوه بر این، برخی شرکت های سودجو نیز به انتشار مطالب غیر واقعی در جهت ترویج محصولات خود می پردازند و به همین خاطر کاربران در تشخیص صحیح و غلط با مشکلات زیادی مواجه اند.

ایران MD پایگاهی است که توسط جمعی از پزشکان و با همکاری «انجمن پزشکان عمومی ایران» راه اندازی شده تا مطالب به طور مستقیم از دست کارشناسان این حوزه به دست خواننده برسد. ما متعقدیم که دانستن حق شماست و می خواهیم که به اطلاعات صحیح و به روز دسترسی داشته باشید. هدف این است که تازه های سلامت و پزشکی را با زبانی ساده با شما در میان بگذاریم. به همین خاطر ایران MD هر روز با مطالبی تازه به روز می شود و در کنار شما خواهد بود.

چه کسانی مخاطب «ایران MD» به شمار می آیند؟
- افرادی که به ارتقای سلامت و شیوه زندگی سالم علاقمندند و دوست دارند کیفیت زندگی بهتر و عمر طولانی تری داشته باشند.

- بیمارانی که به دنبال اطلاعات به روز، مفید و کاربردی در مورد بیماری شان هستند و می خواهند توضیحات لازم را به زبان فارسی و روان در اختیار داشته باشند.

- تمام علاقمندان به حوزه پزشکی و تازه های این رشته. 


MD به چه معنی است؟
 این دو حرف از عبارت Doctor of Medicine گرفته شده که در زبان لاتین به صورت Medicinae Doctor نوشته می شود و در واقع مدرکی است که به کسانی که در رشته پزشکی و جراحی تحصیل کرده اند اعطا می شود. 

در پایان تاکید می کنیم که کلیه مطالب این پایگاه تحت نظارت مستقیم پزشکان منتشر می شوند و در تالیف و گردآوری آنها نهایت دقت و کیفیت لحاظ شده است. با این حال «ایران MD» هیچ گونه مسئولیتی را در قبال اثرات یا عوارض ناشی از به کارگیری خودسرانه توصیه ها و دستورالعمل ها برعهده نمی گیرد. توصیه اکید ما، مشورت مستقیم با پزشک تان است.

همین الان به رایگان مشترک مطالب «ایران MD» شوید

آدرس پست الکترونیک:


۱- از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نخواهد شد
۲- هر زمان که مایل باشید می توانید اشتراک ایمیلی خود را قطع کنید
Delivered by Google FeedBurner