حسگر الکترونیک برای مراقبت از پوست

قبلا در ایران ام دی با ۱۰ نکته مهم برای مراقبت از پوست در زمستان آشنا شده اید و برای مثال می دانید که توجه به رطوبت پوست و مصرف کرم ضد آفتاب از اهمیت زیادی برخوردار است. حالا می خواهیم شما را با گجت تازه ای آشنا کنیم که چند روزی است به بازار ارایه شده و هدف آن کمک به مراقبت از پوست است.

این گجت Way نام دارد و به حسگرهای مخصوصی مجهز است تا اطلاعات جالبی در اختیار شما قرار دهد. کافی است آن را برای چند ثانیه روی پوست تان قرار دهید تا شما را از سن و وضعیت آبرسانی پوستتان مطلع کند. علاوه بر این سنسورهایی برای محاسبه رطوبت محیط و میزان اشعه ماورای بنفش محیط (UV Index) نیز در این ابزار تعبیه شده است.

این گجت به صورت بی سیم به تلفن همراه متصل شده و توصیه ها و پیام هایش را از طریق اپلیکیشن مخصوص به اطلاع کاربر می رساند. برای مثال توصیه می کند که آب بیشتری بنوشید، نیاز به خواب بیشتری دارید و یا امروز به خاطر میزان بالا اشعه ماورای بنفش نیاز به توجه بیشتری به مصرف ضد آفتاب وجود دارد.

way-dr-iranmd.jpg

البته شاید این گجت با قیمت ۱۲۹ دلاری اش زیاد برای کاربرد افراد عادی مناسب نباشد. چرا که دانستن روزانه این قبیل اطلاعات ارزش چندانی نخواهد داشت. اما افرادی که در حوزه مراقبت از پوست فعالیت می کنند، می توانند با کمک چنین ابزاری ظرف چند ثانیه به برخی اطلاعات در مورد پوست مراجعه کننده دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز از آنها استفاده کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد WAY

دکتر علی کارآموز - MD
بازبینی شده: ۱۸ آذر ۹۴

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
جهت جلوگیری از ارسال های خودکار

همین الان به رایگان مشترک مطالب «ایران MD» شوید

آدرس پست الکترونیک:


۱- از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نخواهد شد
۲- هر زمان که مایل باشید می توانید اشتراک ایمیلی خود را قطع کنید
Delivered by Google FeedBurner